نحوه ست کردن شلوار جین دمپا گشاد

شلوار جین، لباسی است که هرگز از مد نخواهد افتاد. شلوار جین انواع مدل‌های مختلف دارد مانند تنگ، دمپا گشاد، پاره، پسرانه و غیره. شاید محبوب‌ترین مدل آن تنگ باشد اما این روزها مد دهه ۷۰ در مرکز توجه قرار گرفته و زنان دوباره جین‌های دمپا گشاد می‌پوشند. پس امروز ما ایده‌های مختلفی را برای ست کردن شلوار جین دمپا گشاد انتخاب کرده‌ایم و امیدواریم بتوانیم الهام‌بخش شما در جایگزین کردن جین تنگ با جین دمپا گشاد باشیم.
شما هرگز از خرید جین تنگ مناسب پشیمان نخواهید شد زیرا حتی اگر خیلی بلند باشند می‌توانید آن‌ها را تا بزنید. از سوی دیگر، پوشیدن جین دمپا گشاد کمی مهارت می‌خواهد اما ما به همین دلیل اینجاییم تا نکات مد و استایل مخصوص ست کردن این نوع جین را در اختیار شما قرار دهیم. مهم‌ترین نکته در خرید جین دمپا گشاد مناسب، قد آن است. شما باید حتی‌المقدور بلندترین جین را انتخاب کنید تا تصور ارتفاع و قدر را در دیگران ایجاد کنید. اما مراقب باشید که پاچه‌های آن روی زمین نکشد زیرا موجب می‌شود که کوتاه‌تر به نظر برسید. انتخاب کفش هم هنگام پوشیدن جین دمپا گشاد اهمیت دارد. کفش پاشنه‌بلند بهترین انتخاب است زیرا پاهای شما را بلندتر نشان می‌دهد. پس حتماً هنگام خرید جین دمپا گشاد هم کفش پاشنه‌بلند بپوشید تا قد مناسب را انتخاب کنید. دور کمر جین دمپا گشاد باید کمی تنگ باشد. و اگر مدل فاق بلند آن را انتخاب می‌کنید، آن را با تاپ کوتاه یا تاپ تنگ بپوشید و تاپ تنگ را درون شلوار فروکنید. غیر از تاپ کوتاه، می‌توانید تاپ‌های شل‌وول هم مانند پلیور بپوشید. این می‌تواند ایده بعدی شما برای تیپ زدن در روزهای پاییز باشد. در ادامه تیپ‌های خیابانی انتخابی ما را با جین‌های دمپا گشاد خواهید دید  امیدواریم الهام‌بخش خوبی برای این فصل باشند. لذت ببرید!

استایل خیابانی با شلوار جین دمپا گشاداستایل خیابانی با شلوار جین دمپا گشاد 1 - والامد

استایل خیابانی با شلوار جین دمپا گشاد 3 - والامد

استایل خیابانی با شلوار جین دمپا گشاد 4 - والامد

استایل خیابانی با شلوار جین دمپا گشاد 5 - والامد

استایل خیابانی با شلوار جین دمپا گشاد 6 - والامد

استایل خیابانی با شلوار جین دمپا گشاد 7

استایل خیابانی با شلوار جین دمپا گشاد 8 - والامد

استایل خیابانی با شلوار جین دمپا گشاد 9 - والامد

این‌ها استایل­‌های خیابانی انتخابی ما با شلوار جین دمپا گشاد بودند و امیدواریم از آن‌ها خوشتان آمده باشد. نکات مد و استایلی را که در بالا به آن اشاره شد رعایت کنید و جین دمپا گشاد مناسب خود را بخرید. وقتی جین دمپا گشاد را درست بپوشید، حتی بیشتر از جین تنگتان آن را خواهید پوشید.

نوشته نحوه ست کردن شلوار جین دمپا گشاد اولین بار در والامد؛ مجله آنلاین مد، لباس و سبک زندگی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.