رز کوارتز و سرنیتی – رنگ‌های سال ۲۰۱۶ پانتون

سال جدید رسماً آغاز شده است و ما قصد داریم شما را با رنگ‌هایی که در ۱۲ ماه آینده مد هستند آشنا کنیم. هرسال، پانتون یک رنگ سال انتخاب می‌کند که در همه‌جا دیده می‌شود، از سکوهای مد گرفته تا دکوراسیون خانه و مدهای زیبایی. اما امسال برای اولین بار، پانتون دو رنگ را رنگ سال اعلام کرد، رز کوارتز و سرنیتی.
وقتی این دو طیف رنگ پاستل باهم ترکیب می‌شوند، تعادلی بین طیف صورتی با ته رنگ هلویی و آبی آرامش‌بخش سردتر ایجاد می‌کنند که نمایانگر پیوند، سلامت، آسودگی و آرامش درونی است. برندهای روکساندا ایلینچیچ، جیل ساندر، ویکتوریا بکهام، جی.دبلیو. اندرسون و میو میو مدل‌های خود را با لباس‌های رز کوارتز و سرنیتی به ران‌وی فرستاده‌اند. در مجموعه معاصر برند کندال و کایلی جنر هم رنگ رز کوارتز دیده می‌شد. این طیف‌ها برای فصل بهار و تابستان  فوق‌العاده هستند اما می‌توان آن‌ها را در همه فصول پوشید. می‌توان آن‌ها را هم با طیف‌های دیگر پاستل، هم با طیف‌های خنثی ترکیب کرد. در ادامه استایل­‌های خیابانی مختلفی را انتخاب کرده‌ایم که می‌توانند راهنمای شما در ست کردن رنگ‌های سال ۲۰۱۶ پانتون باشند. آن‌ها را مشاهده کنید و یکی از آن‌ها را الهام‌بخش خود قرار دهید. لذت ببرید!

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی

رز کوارتز و سرنیتی رنگ‌های سال ۲۰۱۶ هستند و می‌توان آن‌ها را باهم یا جداگانه پوشید. می‌توانید سرتاپا به این رنگ‌ها درآیید یا آن‌ها را با رنگ‌های خنثی ترکیب کنید. مثلاً ست رز کوارتز با مشکی برای محل کار یا حتی گردش‌های شبانه فوق‌العاده است. مشکی رنگی جاودانه است و ظاهری باوقار به شما می‌بخشد و صورتی کم‌رنگ به ظاهرتان لطافت می‌دهد. سرنیتی هم در ترکیب با مشکی، سفید، خاکستری و طیف‌های دیگر آبی زیبا خواهد شد.

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی 1 - والامد

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی 2 - والامد

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی 3 - والامد

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی 4 - والامد

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی 5 - والامد

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی 6 - والامد

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی 7 - والامد

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی 8 - والامد

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی 9 - والامد

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی 10 - والامد

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی 11 - والامد

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی - 12- والامد

تیپ‌های رز کوارتز و سرنیتی 13 - والامد

استایل­‌های خیابانی بالا، برخی از روش‌های بسیاری است که می‌توانید رز کوارتز و سرنیتی – رنگ‌های سال ۲۰۱۶ پانتون – را ست کنید. آن‌ها می‌توانند الهام‌بخش شما در ست کردن این دو طیف پاستل و داشتن ظاهری مطابق با مد روز باشند.

نوشته رز کوارتز و سرنیتی – رنگ‌های سال ۲۰۱۶ پانتون اولین بار در والامد؛ مجله آنلاین مد، لباس و سبک زندگی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.