بهترین مدل‌های کت‌ پاییزه برای همه نوع تیپ بدنی

 دروغ نیست اگر بگوییم از پایان یافتن تابستان کمی هیجان‌زده‌ایم زیرا به‌زودی باید کمد پاییزه‌مان را به پا کنیم. وقتی جوراب‌شلواری‌ها، شال‌ها، گرم‌کن‌ها و کت‌ها را دوباره می‌بینیم، از اینکه قرار است پیراهن‌های تابستانی‌مان را برای چند ماه کنار بگذاریم، خوشحال می‌شویم. اما قبل از هر چیز بهتر است مناسب‌ترین کت پاییزه را برای خود انتخاب کنیم.

اگر ریزنقش هستید: کت‌ پاییزه کوتاه موتورسواری را امتحان کنید

راز لباس پوشیدن افراد ریزنقش این است که نباید خود را خفه کنند! باید دنبال لباس‌های کوتاه‌تر باشید تا مثل کسی که در پارچه‌های مختلف غرق شده است، به نظر نرسید (اما تزئینات روی کت‌ پاییزه موتورسواری، دقیقاً در جای مناسب قرار می‌گیرند تا شما بدرخشید)

کت‌ پاییزه کوتاه موتورسواری - والامد

اگر قدبلند هستید: کت‌ پاییزه ارتشی کرباسی را امتحان کنید

از طرف دیگر، خانم‌های بلندقد مشکلی با مقدار پارچه نخواهند داشت. به همین دلیل ما عاشق کت‌ پاییزه ارتشی خشن در این فصل هستیم. اگر قد این کت تا پایین باسن باشد برای اندام شما مناسب‌تر خواهد بود و برای نمایان کردن مچ‌ها به‌راحتی می‌توانید آستین‌های آن را بالا بزنید.

کت‌ پاییزه ارتشی کرباسی - والامد

اگر شانه‌های افتاده دارید: بامبر شیرلینگ را امتحان کنید

از این فرصت برای پوشیدن به‌روزترین مد پاییز، بامبر شیرلینگ، استفاده کنید. بامبر شیرلینگ تمرکز را از نقاط پهن‌تر که نمی‌خواهید موردتوجه قرار گیرند (مثلاً ران‌ها) برمی‌دارد با این تفاوت که دیگر نیازی به استفاده از اپل ندارید.

بامبر شیرلینگ - والامد

اگر چهارشانه هستید: اورکت پیچازی را امتحان کنید

کسانی که چهارشانه هستند به کت بلندی نیاز دارند که به‌راحتی آویزان شود (برخلاف کت‌های کوتاه که حجم دهنده هستند). قد اورکت کمی گشاد باید دقیقاً تا بالای زانو یا زیر زانو باشد. البته پیچازی بودن آن ضروری نیست اما ما در این فصل به دنبال کت‌های خاص هستیم.

اورکت پیچازی - والامد

اگر سینه بزرگی دارید: بلیزر راه‌راه باریک را امتحان کنید

انگار بلیزر ناخواسته موجب جلب‌توجه به سینه بزرگ‌تر می‌شود اما درواقع مدلی با خط‌های بلند و دقیق، ظاهرتان را یکدست نشان می‌دهد و تصور بدنی صاف‌تر را ایجاد می‌کند. راستی، راه‌راه‌های باریک هم مانند پیچازی ضروری نیست اما در ران‌وی‌های پاییز ۲۰۱۶ همه‌جا دیده می‌شد.

بلیزر راه‌راه باریک - والامد

اگر میانه بدنتان گرد است: کت‌ پاییزه یقه شالی را امتحان کنید

اگر می‌خواهید برجستگی‌های میانه بدنتان را مخفی کنید، کت یقه شالی لوکس و گرم‌ و نرم، چیزی است که به آن نیاز دارید. این کت‌ پاییزه بی‌دکمه تک‌رنگ بدون اینکه برجستگی‌ای از بدنتان را نشان دهد، روی آن می‌افتد و آن را باریک‌تر از آنچه هست نشان می‌دهد.

کت‌ پاییزه یقه شالی - والامد

اگر بدنتان شکل ساعت شنی است: بارانی جلیقه‌ای را امتحان کنید

می‌دانیم که هزار بار این پیشنهاد را شنیده‌اید اما بارانی برای خانم‌هایی که بدنشان مانند ساعت شنی است ایده‌آل‌ترین لباس برای نشان دادن برجستگی‌هایشان است. البته می‌توانید مدل کت بارانی کامل را انتخاب کنید اما برای ایجاد اندکی تغییر انتخاب جلیقه آن هم بد نیست. این مدل، شیک و مدرن است (و لایه فوق‌العاده‌ای روی گرم‌کن‌های نازک در آب‌وهوای متغیر است).

بارانی جلیقه‌ای - والامد

این مطالب را نیز بخوانید:

نوشته بهترین مدل‌های کت‌ پاییزه برای همه نوع تیپ بدنی اولین بار در والامد؛ مجله آنلاین مد، لباس و سبک زندگی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.