۱۵ استایل خیابانی زمستانه

زمستان فرارسیده است و ما فکر کردیم که شاید شما برای انتخاب لباس در هوای سرد نیاز به کمک داشته باشید. پس به همین دلیل، ۱۵ استایل خیابانی زمستانه را که می‌توانید در این زمستان از آن‌ها الهام بگیرید، در اختیارتان قرار می‌دهیم.
فصل زمستان، بهترین زمان برای پوشیدن چند لایه لباس است البته به شرطی که این کار را درست انجام دهید و به‌روز باشید. یکی از بایدهای زمستان، پالتوی باکیفیت است. پالتوها انواع مدل‌ها و رنگ‌های چندمنظوره دارند پس نگران نباشید، حتماً پالتوی مناسب خود را پیدا خواهید کرد. از انتخاب پالتوی مشکی هرگز پشیمان نخواهید شد اما در خرید پالتویی به رنگ دیگر مانند خاکستری، شتری یا شاید رنگ‌های پاستل تردید نکنید. و اگر می‌خواهید تیپی برجسته داشته باشید، سراغ پالتوی خز بروید. هنگام انتخاب کفش هم انواع چندمنظوره بوت در اختیار شما قرار دارد، از نیم بوت گرفته تا بالای زانو، تخت یا پاشنه‌بلند.
فصل زمستان بهترین زمان برای پوشیدن پلیور است. پلیورها هم مدل‌های مختلف دارند مثلاً کوتاه، یقه‌اسکی، گشاد و غیره. هوای سرد نباید مانع از پوشیدن دامن و پیراهن شود. یک پیراهن بافتنی را با یک بوت بالای زانو ست کنید تا یکی از جذاب‌ترین تیپ‌های زمستانه را داشته باشید. و وقتی با دامن یا پیراهن، نیم بوت می‌پوشید، جوراب‌شلواری کلفت مشکی یا رنک تند دیگری بپوشید تا گرم بمانید
لازم است در اینجا به اکسسوری­‌هایی اشاره کنیم که برای گرم نگه‌داشتن خود در روزهای سرد زمستان به آن‌ها نیاز دارید. حتماً می‌دانید که از چه اکسسوری­‌هایی حرف می‌زنیم زیرا همه کمدهای زمستانی باید کلاه، شال و دستکش داشته باشند. این اکسسوری­‌ها در رنگ‌ها و مدل‌های مختلف در دسترس هستند پس حتماً مدل و رنگ مناسب خود را برای تکمیل تیپ خود پیدا خواهید کرد. می‌توانید آن‌ها را هم‌رنگ پالتوی خود انتخاب کنید یا به دنبال رنگ‌های متضاد باشید تا در تیپتان برجسته باشند.
استایل­‌های خیابانی فوق می‌توانند منبع الهام‌بخش شما برای انتخاب لباس در روزهای سرد زمستان باشند.

15 استایل خیابانی زمستانه - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 2 - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 3 - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 4 - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 5 - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 6 - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 7 - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 8 - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 9 والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 9 - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 11 - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 12 - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 13 - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 14 - والامد

15 استایل خیابانی زمستانه 15 - والامد

نوشته ۱۵ استایل خیابانی زمستانه اولین بار در والامد؛ مجله آنلاین مد، لباس و سبک زندگی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.